Problem z zalogowaniem na smartfonie do Menadżera Stron na Facebooku? Zobacz co zrobić

author: Radek Klimek

Korzystasz w smartfonie z aplikacji Menadżera Stron na Facebooku i nie możesz się nagle zalogować i zarządzać kontem reklamowym? Pokażę Ci co u mnie zadziałało.

1. Objawy problemu 

Rzecz działa się na smartfonie z Androidem (Samsung Galaxy) i miała miejsce dwukrotnie. Po aktualizacji (prawdopodobnie) systemu, aplikacja menadżera reklam pokazywała błąd z zalogowaniem. Mimo, że byłem podpięty na Facebooku, zalogowany do konta, zaktualizowałem Menadżera do najnowszej wersji, po próbie logowania pokazywał mi się komunikat: Application does not have permission for this action (10). 

Wyglądało to tak:

Application does not have permission for this action (10)

Application does not have permission for this action (10) – taki komunikat pokazywał się za każdym razem.

Nie pomagało nic (ani odinstalowywanie, czyszczenie smartfona), musiałem zarządzać reklamami z poziomu konta Facebooku lub poprzez komputer stacjonarny.

2. Co pomogło rozwiązać problem? 

Jak to zwykle bywa, najprostsze rozwiązania są najlepsze.

Widząc komunikat Kontynuuj jako Radek Klimek zawsze automatycznie zakładałem, że nie na tym etapie tkwi błąd, bo jestem wszak zalogowany.

A to co wystarczyło zrobić, to: wylogować się z aplikacji i ponownie zalogować do menadżera reklam (podając hasło i login). 

Działało za każdym razem.

Na tym etapie należało się wylogować widząc komunikat o błędzie.

Widząc ten komunikat, należy się wylogować i podać jeszcze raz login i hasło.

Zobacz inne artykuły poświęcone Facebookowi: 

Jak sprawa wygląda u Ciebie? 

Udało Ci się zalogować do Menadżera stron za pomocą tej metody? Albo może zadziałało coś innego? Pisz w komentarzu!

Podobał Ci się ten artykuł?

Zapisz się do newslettera, otrzymuj informacje o nowych artykułach, odbierz dostęp do ponad 60 wzorów dokumentów, szablonów, grafik i Exceli.

Zostaw komentarz
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Cześć jestem Radek i witam Cię na blogu SardynkiBiznesu.pl! Znajdziesz tu artykuły poświęcone najważniejszym zagadnieniom związanym z prowadzeniem małej firmy: marketing, prawo, księgowość, public relations, zarządzanie i IT. Mamy nadzieję, że dzięki nam oszczędzisz dużo nerwów, czasu i pieniędzy, a prowadzenie biznesu stanie się prostsze. Więcej

Pobierz bezpłatne Excele, wzory dokumentów i makiety grafik

W Strefie Sardynek znajdziesz ponad 60 wzorów plików, dokumentów i grafik które ułatwią Ci prowadzenie biznesu. Znajdziesz tu wzory dokumentów wraz z instrukcjami i przykładami. Wezwania do zapłaty, dokumenty sądowe dotyczące odzyskania pieniędzy, najbardziej potrzebne dokumenty pracownicze. Oprócz tego kalkulatory EXCEL liczenia kosztów, wyceny usług, stawek godzinowych oraz gotowe makiety graficzne dla portali społecznościowych (Facebook, Instagram, LinkedIn i inne).

Zapisz się na KursoWyzwanie Proste nawyki efektywnej pracy z komputerem.

Darmowe KursoWyzwanie, dedykowane dla osób, które dziennie spędzają minimum kilka godzin pracując przy komputerze. Jeżeli chcesz skupić się na pracy przy komputerze, przestać rozpraszać, zaplanować i zrealizować plan dnia, przestać odkładać zadania na później, pracować szybciej, wydajniej, efektywniej – to wskakuj na pokład!

Dołącz do KursoWyzwania!

Wypełnij formularz: