Podoba Ci się to o czym piszę? Chcesz poruszyć jakiś temat?  Jest coś, o czym warto wspomnieć? Jesteś zainteresowany współpracą?

Pisz na r.klimek@wiezacisnien.it

Czekam również na opinie, informacje, wszystko to co dotyczy mojej działalności na blogu.

Możesz też napisać dobre słowo i dać znać czy to co robię przydaje Ci się w prowadzeniu firmy 🙂

Jeżeli potrzebujesz pomocy i chcesz zadać pytanie dotyczącego czegoś, o czym pisałem / nagrywałem podcast – najlepiej zrób to w komentarzu pod artykułem. Na takie pytania zawsze odpowiadam priorytetowo (dlatego, że mogą od razu przydać się innym czytelnikom). Na pytania nadesłane e-mailem, staram się odpowiadać regularnie, ale nie zawsze mi się udaje.

Jeżeli masz ofertę współpracy w MLM, szkoda Twojego i mojego czasu, nie wysyłaj.

A jeżeli chcesz się więcej dowiedzieć o blogu, zajrzyj w te miejsca:

  • Misja – po co, jak i dla kogo tworzymy.
  • O blogu – jaka jest koncepcja Sardynek, kto na nich się udziela.
  • Tu zacznij – krótki przewodnik po kategoriach i zawartości bloga, od którego warto zacząć lekturę.

Wieża Ciśnień Radosław Klimek
Niedurnego 20F/3
41-500 Chorzów
NIP 646 25 92 972
Nest Bank: 24 1870 1045 2078 1063 6135 0001

Cześć jestem Radek i witam Cię na blogu SardynkiBiznesu.pl! Znajdziesz tu artykuły poświęcone najważniejszym zagadnieniom związanym z prowadzeniem małej firmy: marketing, prawo, księgowość, public relations, zarządzanie i IT. Mamy nadzieję, że dzięki nam oszczędzisz dużo nerwów, czasu i pieniędzy, a prowadzenie biznesu stanie się prostsze. Więcej

Pobierz bezpłatne Excele, wzory dokumentów i makiety grafik

W Strefie Sardynek znajdziesz ponad 60 wzorów plików, dokumentów i grafik które ułatwią Ci prowadzenie biznesu. Znajdziesz tu wzory dokumentów wraz z instrukcjami i przykładami. Wezwania do zapłaty, dokumenty sądowe dotyczące odzyskania pieniędzy, najbardziej potrzebne dokumenty pracownicze. Oprócz tego kalkulatory EXCEL liczenia kosztów, wyceny usług, stawek godzinowych oraz gotowe makiety graficzne dla portali społecznościowych (Facebook, Instagram, LinkedIn i inne).

Zapisz się na KursoWyzwanie Proste nawyki efektywnej pracy z komputerem.

Darmowe KursoWyzwanie, dedykowane dla osób, które dziennie spędzają minimum kilka godzin pracując przy komputerze. Jeżeli chcesz skupić się na pracy przy komputerze, przestać rozpraszać, zaplanować i zrealizować plan dnia, przestać odkładać zadania na później, pracować szybciej, wydajniej, efektywniej – to wskakuj na pokład!

Dołącz do KursoWyzwania!

Wypełnij formularz: