Newsletter sardynek

Wypełnij poniższy formularz i zapisz się na newsletter:

Witam Cię w newsletterze SardynkiBizesu.pl

Jest mi ogromnie miło, że ścieżki marketingowo-banerowo-reklamowo internetowego losu zawiodły Cię na tę konkretną stronę bloga.

Tak już wiodą losy w internecie, że kiedyś musiał nastąpić ten moment.

Cieszy mnie że stało się to teraz.

Zatem czas poznać się lepiej. I pozostać w kontakcie na dłużej.

Chcę poprosić Cię o rzecz niebywale cenną, prywatną, z którą pewnie niechętnie się rozstajesz. 

Twój adres e-mail. 

Kiedyś Mefistofeles w zamian za obietnicę pieniędzy, sławy i seksu żądał od Pana Twardowskiego oddania całej duszy.

Ja nie jestem tak pazerny. Szczerze mówiąc, takich rarytasów jak to legendarne polskie diablisko nie mogę Ci zaoferować.

Ale…

Mogę zaoferować Ci coś cenniejszego. Dużo cenniejszego.

Dzięki newsletterowi mogę Ci zaoferować wiedzę, która pomoże Ci diabelsko skutecznie rozwinąć firmę. 

A co dzięki temu zrobisz i osiągniesz…

To już tylko kwestia Twej odwagi, fantazji i wyobraźni.

Zatem…

Czy podpiszesz niewielki, internetowy cyrograf i zostawisz u mnie na liście e-mailowej kawałek swojej duszy?

Po zapisaniu otrzymasz Ci dostęp do Strefy Sardynek – miejsca gdzie znajdziesz ponad 60 wzorów grafik, dokumentów, umów, tabelek Excel niezbędnych w prowadzeniu małej firmy. To najczęściej wykorzystywane dokumenty w małym i mikro biznesie (wezwania do zapłaty, odzyskanie pieniędzy, dokumentacja pracownicza), makiety grafik na na Facebooka, LinkedIna, Instargrama oraz Excele, które pomogą Ci policzyć stawki godzinowe, wycenić usługi i opłacalność reklam.

Ponadto dzięki newsletterowi otrzymasz:

  • Czas… – na to co lubisz, co Ci sprawia frajdę, radość.
  • Pieniądze… – gdy dostarczoną wiedzę przekujesz w przepotężny oręż, w który uzbroisz swoją firmę
  • Satysfakcję i radość... – bo one są najważniejsza w byciu mikroprzedsiębiorcą!
  • Świeże jak soczysta pietruszka wiadomości prosto z bloga – nic Cię nie ominie!
  • Dostęp do potężnej, wręcz DOSSKOTYCZNEJ porcji materiałów marketingowych i PR-owych (artykułów, podcastów, szablonów, gotowców, tabelek, infografik, kalkulatorów) – dzięki nim Twój biznes będzie hulał niczym stary marynarz w portowej tawernie
  • Najlepszą wiedzę, triki, knify, dingsy dotyczące praktycznej obsługi Twojej firmy w internecie (od pozycjonowania po zarządzanie technicznymi aspektami stron)
  • Informacje o istotnych, bieżących zmian w polskiej czasoprzestrzeni prawnej – czyli co piszczy w ustawach, rozporządzaniach i aktach prawnych, które dotykają branżę mikroprzedsiębiorstw. Dzięki temu będziesz jak surykatka – nie do zaskoczenia!

To jak? Zaryzykujesz?

Uwierz mi, warto!

(a jakby co, zawsze możesz się wypisać :P)

Wypełnij poniższy formularz i zapisz się na newsletter:

Cześć jestem Radek i witam Cię na blogu SardynkiBiznesu.pl! Znajdziesz tu artykuły poświęcone najważniejszym zagadnieniom związanym z prowadzeniem małej firmy: marketing, prawo, księgowość, public relations, zarządzanie i IT. Mamy nadzieję, że dzięki nam oszczędzisz dużo nerwów, czasu i pieniędzy, a prowadzenie biznesu stanie się prostsze. Więcej

Pobierz bezpłatne Excele, wzory dokumentów i makiety grafik

W Strefie Sardynek znajdziesz ponad 60 wzorów plików, dokumentów i grafik które ułatwią Ci prowadzenie biznesu. Znajdziesz tu wzory dokumentów wraz z instrukcjami i przykładami. Wezwania do zapłaty, dokumenty sądowe dotyczące odzyskania pieniędzy, najbardziej potrzebne dokumenty pracownicze. Oprócz tego kalkulatory EXCEL liczenia kosztów, wyceny usług, stawek godzinowych oraz gotowe makiety graficzne dla portali społecznościowych (Facebook, Instagram, LinkedIn i inne).

Zapisz się na KursoWyzwanie Proste nawyki efektywnej pracy z komputerem.

Darmowe KursoWyzwanie, dedykowane dla osób, które dziennie spędzają minimum kilka godzin pracując przy komputerze. Jeżeli chcesz skupić się na pracy przy komputerze, przestać rozpraszać, zaplanować i zrealizować plan dnia, przestać odkładać zadania na później, pracować szybciej, wydajniej, efektywniej – to wskakuj na pokład!

Dołącz do KursoWyzwania!

Wypełnij formularz: