Posnet Ergo – jaka będzie Twoja kasa fiskalna?

author: Radek Klimek

Najczęściej prowadzenie działalności handlowej wymaga zaopatrzenia się w urządzenie fiskalne. Oznacza to wybór konkretnej technologii sprzedaży na najbliższe kilka lat pracy. Jednak budowanie przedsiębiorstwa nie jest jednorazowym wydarzeniem, tylko szeregiem czynności rozciągniętych w czasie, zazwyczaj zmieniających oblicze firmy. Dlaczego więc mielibyśmy być uzależnieni od jednej, początkowej decyzji? Odpowiedzią na to pytanie jest nowa kasa fiskalna Posnet Ergo.

Wielozadaniowa kasa fiskalna na każdą okoliczność

Kasa fiskalna marki Posnet charakteryzuje się małymi gabarytami i ergonomiczną sylwetką, przez co pewnie leży w dłoniach i doskonale nadaje się do zabrania w podróż służbową. Można by zatem stwierdzić, że domeną Ergo jest handel mobilny.

Tymczasem kasa okazuje się skutecznym rozwiązaniem dla sprzedaży stacjonarnej, łatwym do zastosowania nawet na stanowisku pracy o ograniczonej przestrzeni. Co więcej, Ergo umożliwia zastosowanie w pełni zintegrowanej szalki ważącej, sterowanej za pomocą klawiatury urządzenia fiskalnego.

Połączenie obydwu elementów, nie zajmując dużo miejsca, znacząco usprawnia obsługę klientów.

Nowy model marki Posnet to także głos w sprawie środowiska pracy, w jakim stosujemy technologie sprzedaży. Trwała obudowa urządzenia odznacza się odpornością na wstrząsy i uszkodzenia mechaniczne, wilgoć oraz wnikanie pyłu. Dlatego kasa Ergo z powodzeniem odnajdzie się też w warsztacie samochodowym lub gastronomii. Z drugiej strony – elegancki wygląd kasy stanie się kolejnym wyznacznikiem prestiżu działalności, w których estetyka może odgrywać istotne znaczenie – np. w salonach fryzjerskich i kosmetycznych, gabinetach lekarskich lub kancelariach prawniczych.

Możliwości urządzenia, o których Ty zdecydujesz

Na rynku technologii sprzedaży nierzadko pojawiały się modele umożliwiające wybór konkretnego wariantu danego urządzenia. Zazwyczaj chodziło jednak o jednorazową decyzję, podejmowaną na początku fiskalnej drogi. Kasa rejestrująca marki Posnet wprowadza w tym względzie pewną innowację.

Model Ergo w momencie zakupu posiada standardowy port komunikacyjny USB i pozwala obsłużyć szufladę kasową. Oprócz tego, przedsiębiorca może wybrać jeden z 3 modułów rozszerzeń, uzyskując dodatkowe interfejsy i opcje połączeń bezprzewodowych. Ponadto, określa również, czy jego urządzenie będzie posiadać bazę towarową rzędu 4 000, 6000 czy 8 000 PLU. Jednak najciekawsze dopiero przed nami.

Wybrane przez użytkownika parametry i funkcje mogą ulec zmianie również w przyszłości, w dalszym toku prowadzenia działalności handlowej. Jeśli podatnik stwierdzi, że dotychczasowe rozwiązania już nie wystarczają, w każdej chwili jest w stanie uzyskać dodatkową liczbę pozycji towarowych albo kolejne interfejsy do komunikacji z urządzeniami peryferyjnymi – tłumaczy Marcin Ciechowicz, ekspert Polskiego Centrum Kas Fiskalnych.

Ergo to nowoczesne urządzenie rejestrujące sprzedaż, przygotowane nie tylko do różnych trybów pracy, ale także na zmiany w oczekiwaniach użytkowych i wymaganiach stawianych przez firmę. Przedsiębiorca, decydując, jaka będzie jego kasa fiskalna, kształtuje zakres jej możliwości. Dlatego nie musi płacić za rozwiązania, z których nie korzysta. Ma natomiast szansę zmienić zdanie, nie tracąc na poprzednich wyborach.

Wystarczy, że odpowiednio rozbuduje urządzenie, dostosowując jej stopień zaawansowania do aktualnego stopnia rozwoju całej działalności gospodarczej.

Więcej informacji: Biuro prasowe PCKF / Posnet Ergo – modułowa nowość na rynku kas fiskalnych

Materiał przygotowany przez partnera Bloga 

Oceń artykuł
[Głosów: 0 Średnia: 0]
$s
Autor
Radek Klimek
Tworzę treści. Jestem mistrzem w opowiadaniu, wymyślaniu i ubarwianiu historii.

Podobał Ci się ten artykuł?

Zapisz się do newslettera, otrzymuj informacje o nowych artykułach, odbierz dostęp do ponad 60 wzorów dokumentów, szablonów, grafik i Exceli.

Zostaw komentarz
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Pobierz darmowy, gotowy wzór polityki prywatności i wykorzystywania plików cookies na stronę internetową małej firmy, strony autorskiej lub bloga.

Uzupełnienie wzoru zajmie Ci kilka minut. Wystarczy wpisać w nim Twoje podstawowe dane.
Nasz wzór polityki prywatności jest prosty, czytelny, ZAWSZE aktualny, 100% zgodny z prawem.

Cześć jestem Radek i witam Cię na blogu SardynkiBiznesu.pl! Znajdziesz tu artykuły poświęcone najważniejszym zagadnieniom związanym z prowadzeniem małej firmy: marketing, prawo, księgowość, public relations, zarządzanie i IT. Mamy nadzieję, że dzięki nam oszczędzisz dużo nerwów, czasu i pieniędzy, a prowadzenie biznesu stanie się prostsze. Więcej

Pobierz BEZPŁATNY 

wzór polityki prywatności + 

materiały marketingowe 
dla małej firmy

 

POBIERZ!

Wypełnij formularz. Materiały otrzymasz OD RAZU.