Profesjonalne konta e-mail dla małych firm [wpis gościnny]

author: Radek Klimek

Prowadzisz firmę, jednoosobową działalność? Wiesz jak wiele wysiłku i pracy kosztuje, by w oczach klientów zyskać wizerunek wiarygodnego partnera biznesowego. Czasem, jeden na pozór błahy i mało istotny szczegół, może przesądzić o sukcesie Twojej firmy. Jednym z elementów budujących wizerunek przedsiębiorstwa jest wiarygodny i łatwy do zapamiętania adres e-mail.

Prestiż i wiarygodność

Dziś większość kontaktów biznesowych nawiązywana i kontynuowana jest za pośrednictwem e-maili. Poczta e-mail jest niczym wizytówka. Powiązany z nazwą Twojej firmy, łatwy do zapamiętania adres e-mail, zwiększa wiarygodność Twojego biznesu.

Serwis mailik.pl oferuje profesjonalne adresy e-mail w domenie firma.pl. Twój adres e-mail może wyglądać następująco Twoja.nazwa@firma.pl.

Profesjonalny adres e-mail wpłynie na postrzeganie Twojej firmy. Adres zawierający nazwę Twojej firmy jest znacznie lepiej odbierany przez potencjalnych klientów, niż darmowe konto pocztowe założone w jednym z popularnych portali informacyjnych. Nie pozwól, by przez nieprofesjonalny adres e-mail, Twój biznes był postrzegany jako firma kogucik.

Wygoda

Nie musisz mieć strony internetowej, ani wykupionego miejsca na serwerze. Adres mailowy w serwisie mailik.pl założysz szybko i bezproblemowo. Usługa kosztuje zaledwie 4,17 zł miesięcznie – niemal tyle, co bilet komunikacji miejskiej.

Do konta logujesz się poprzez dedykowany serwis www, możesz również używać klienta poczty elektronicznej, np.: Thunderbird czy Outlook. Pocztę łatwo skonfigurujesz z urządzeniami mobilnymi, dzięki czemu będziesz mógł sprawdzać i wysyłać pocztę o dowolnym czasie i w dowolnym miejscu.

Poczta w serwisie mailik.pl wolna jest od reklam. Usługodawca nie sprzedaje i nie udostępnia adresów e-mail innym podmiotom – jak często ma to miejsce w przypadku popularnych serwisów oferujących darmowe adresy e-mail.

Do wiadomości wychodzących i przychodzących nie są dołączane reklamy, ani żadne inne dodatkowe treści, dzięki czemu konto mailowe w serwisie mailik.pl spełnia wymogi ZUS i FISKUS’a.

Bezpieczeństwo

Konto mailowe chronione jest przez program antywirusowy i antyspamowy. Codzienne w godzinach nocnych wykonywana jest kopia danych – zyskujesz pewność, że żaden szczegół korespondencji z klientem nie ulegnie zniszczeniu. W razie problemów z konfiguracją poczty, zawsze możesz liczyć na pomoc działu technicznego.

Zainteresowała Cię oferta? Skorzystaj z 14-dniowego darmowego okresu testowego. Pełna oferta dostępna na stronie https://www.mailik.pl/

Zobacz inne programy do wysyłki newslettera.

Oceń artykuł
[Głosów: 0 Średnia: 0]

Podobał Ci się ten artykuł?

Zapisz się do newslettera, otrzymuj informacje o nowych artykułach, odbierz dostęp do ponad 60 wzorów dokumentów, szablonów, grafik i Exceli.

Zostaw komentarz
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Cześć jestem Radek i witam Cię na blogu SardynkiBiznesu.pl! Znajdziesz tu artykuły poświęcone najważniejszym zagadnieniom związanym z prowadzeniem małej firmy: marketing, prawo, księgowość, public relations, zarządzanie i IT. Mamy nadzieję, że dzięki nam oszczędzisz dużo nerwów, czasu i pieniędzy, a prowadzenie biznesu stanie się prostsze. Więcej

Pobierz bezpłatne Excele, wzory dokumentów i makiety grafik

W Strefie Sardynek znajdziesz ponad 60 wzorów plików, dokumentów i grafik które ułatwią Ci prowadzenie biznesu. Znajdziesz tu wzory dokumentów wraz z instrukcjami i przykładami. Wezwania do zapłaty, dokumenty sądowe dotyczące odzyskania pieniędzy, najbardziej potrzebne dokumenty pracownicze. Oprócz tego kalkulatory EXCEL liczenia kosztów, wyceny usług, stawek godzinowych oraz gotowe makiety graficzne dla portali społecznościowych (Facebook, Instagram, LinkedIn i inne).

Zapisz się na KursoWyzwanie Proste nawyki efektywnej pracy z komputerem.

Darmowe KursoWyzwanie, dedykowane dla osób, które dziennie spędzają minimum kilka godzin pracując przy komputerze. Jeżeli chcesz skupić się na pracy przy komputerze, przestać rozpraszać, zaplanować i zrealizować plan dnia, przestać odkładać zadania na później, pracować szybciej, wydajniej, efektywniej – to wskakuj na pokład!

Dołącz do KursoWyzwania!

Wypełnij formularz: