Mailik to profesjonalne konta dla małych fim

Profesjonalne konta e-mail dla małych firm [wpis gościnny]

Prowadzisz firmę, jednoosobową działalność? Wiesz jak wiele wysiłku i pracy kosztuje, by w oczach klientów zyskać wizerunek wiarygodnego partnera biznesowego. Czasem, jeden na pozór błahy i mało istotny szczegół, może przesądzić o sukcesie Twojej firmy. Jednym z elementów budujących wizerunek przedsiębiorstwa jest wiarygodny i łatwy do zapamiętania adres e-mail.

Prestiż i wiarygodność

Dziś większość kontaktów biznesowych nawiązywana i kontynuowana jest za pośrednictwem e-maili. Poczta e-mail jest niczym wizytówka. Powiązany z nazwą Twojej firmy, łatwy do zapamiętania adres e-mail, zwiększa wiarygodność Twojego biznesu.

Serwis mailik.pl oferuje profesjonalne adresy e-mail w domenie firma.pl. Twój adres e-mail może wyglądać następująco Twoja.nazwa@firma.pl.

Profesjonalny adres e-mail wpłynie na postrzeganie Twojej firmy. Adres zawierający nazwę Twojej firmy jest znacznie lepiej odbierany przez potencjalnych klientów, niż darmowe konto pocztowe założone w jednym z popularnych portali informacyjnych. Nie pozwól, by przez nieprofesjonalny adres e-mail, Twój biznes był postrzegany jako firma kogucik.

Wygoda

Nie musisz mieć strony internetowej, ani wykupionego miejsca na serwerze. Adres mailowy w serwisie mailik.pl założysz szybko i bezproblemowo. Usługa kosztuje zaledwie 4,17 zł miesięcznie – niemal tyle, co bilet komunikacji miejskiej.

Do konta logujesz się poprzez dedykowany serwis www, możesz również używać klienta poczty elektronicznej, np.: Thunderbird czy Outlook. Pocztę łatwo skonfigurujesz z urządzeniami mobilnymi, dzięki czemu będziesz mógł sprawdzać i wysyłać pocztę o dowolnym czasie i w dowolnym miejscu.

Poczta w serwisie mailik.pl wolna jest od reklam. Usługodawca nie sprzedaje i nie udostępnia adresów e-mail innym podmiotom – jak często ma to miejsce w przypadku popularnych serwisów oferujących darmowe adresy e-mail.

Do wiadomości wychodzących i przychodzących nie są dołączane reklamy, ani żadne inne dodatkowe treści, dzięki czemu konto mailowe w serwisie mailik.pl spełnia wymogi ZUS i FISKUS’a.

Bezpieczeństwo

Konto mailowe chronione jest przez program antywirusowy i antyspamowy. Codzienne w godzinach nocnych wykonywana jest kopia danych – zyskujesz pewność, że żaden szczegół korespondencji z klientem nie ulegnie zniszczeniu. W razie problemów z konfiguracją poczty, zawsze możesz liczyć na pomoc działu technicznego.

Zainteresowała Cię oferta? Skorzystaj z 14-dniowego darmowego okresu testowego. Pełna oferta dostępna na stronie https://www.mailik.pl/

Oceń artykuł
[Głosów: 0 Średnia: 0]

Podobał Ci się ten artykuł?

Zapisz się do newslettera, otrzymuj informacje o nowych artykułach, odbierz dostęp do ponad 60 wzorów dokumentów, szablonów, grafik i Exceli.

Pytanie od czytelnika - komu przysługują preferencyjne składki odprowadzane do ZUS? Następny artykuł
Pytanie od czytelnika - komu przysługują preferencyjne składki odprowadzane do ZUS?
15 sposobów jak pracować w domu z komputerem - część pierwsza Poprzedni artykuł
15 sposobów jak pracować w domu z komputerem - część pierwsza
Zostaw komentarz
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments