Czy wystartuję z Pattem Flynnem? Recenzja książki „Gotowi na Start”

author: Radek Klimek

W drugiej części mini serii PKP (przydatne książki przedsiębiorcy),  czas na recenzję drugiej książki ze „stajni” Michała Szafrańskiego, którą zamówiłem razem z Zaufaniem czyli walutą przyszłości.


Spis Treści
Zwiń
Rozwiń

Posłuchaj podcastu:

Czym jest seria PKP (Przydatne książki przedsiębiorcy)?

To seria, która tworzę w ramach podcastów SardynkiBiznesu.pl. W serii tej opowiadam o ciekawych, wartościowych i inspirujących książkach dotyczących prowadzenia biznesu, które miałem przyjemność przeczytać. Mam nadzieję, że tak jak okazały się dla mnie pomocne – tak również przydadzą się Wam.

Kim jest autor książki?

Patt Flynn to idol Michała Szafrańskiego – najpopularniejszego polskiego blogera, który porusza na swoim blogu tematykę oszczędzania i finansów (więcej o relacjach Michała i Patta przeczytasz w tym artykule). Patt również jest blogerem, piszącym o finansach, biznesie, dochodzie pasywnym. To znana i sprawdzona postać i autorytet w dziedzinie rozsądnego, odpowiedzialnego biznesu w internecie. Prowadzi blog pod adresem https://www.smartpassiveincome.com/ . 

Will it fly / Gotowi na start – o czym jest ta książka ?

W książce znajdziecie masę praktycznych i pomocnych informacji dotyczących tego jak zaplanować swój biznes. Choć książka dotyczy głównie przedsięwzięć internetowych, da się również te porady odnieść do działalności „poza sieciowej”.

To podstawowa instrukcja obsługi planowania startu małej firmy, know-how dotyczące pomysłów, testowania, planowania i skupiania się na tym co naprawdę jest istotne.

Słowem – ta książka pomoże Ci rozkręcić biznes, który będzie przynosić stały, pewny dochód, a prowadzenie samej firmy będzie dużo łatwiejsze i przyjemniejsze. 

Komu się przyda ten podcast? Kto powinien kupić książkę?

W skrócie – tak książka może okazać się diablo pomocna osobom, które przymierzają się do startu swojego biznesu – zwłaszcza, jeżeli lwia część Twojej działalności będzie oparta o internet. Poza tym powinni się jej przyjrzeć przedsiębiorcy, którzy już wystartowali z firmą.

W szczególności, warto by po tę pozycję sięgnęli:

  • osoby, które planują biznes – zwłaszcza internetowy
  • osoby, które pracują na etacie / blogi / promują własną markę i chcą coś zacząć sprzedawać
  • osoby, które mają pomysł na biznes i chcą go zweryfikować
  • osoby, które prowadzą blogi i facebooki, snapchaty
  • osoby które już prowadzą biznes – mogą wyciągnąć inspirację, poukładać niektóre rzeczy

Obejrzyj prezentację i przesłuchaj podcast na YouTube:

Pobierz podcast w mp3:

Pobierz odcinek 04 Podcastu 

Gdzie słuchać podcastów?

Gdzie znajdziesz więcej materiałów z Sardynek?

Jakie są Twoje wrażenia? Zostaw komentarz!

Jeżeli ta książka wpadła w Twoje ręce i treść jest Ci znana – napisz koniecznie komentarz! Daj znać co Ci się podobało, co nie, co warto polecić innym przedsiębiorcom.

Oceń artykuł
[Głosów: 1 Średnia: 5]
$s
Autor
Radek Klimek
Tworzę treści. Jestem mistrzem w opowiadaniu, wymyślaniu i ubarwianiu historii.

Podobał Ci się ten artykuł?

Zapisz się do newslettera, otrzymuj informacje o nowych artykułach, odbierz dostęp do ponad 60 wzorów dokumentów, szablonów, grafik i Exceli.

Zostaw komentarz
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Pobierz darmowy, gotowy wzór polityki prywatności i wykorzystywania plików cookies na stronę internetową małej firmy, strony autorskiej lub bloga.

Uzupełnienie wzoru zajmie Ci kilka minut. Wystarczy wpisać w nim Twoje podstawowe dane.
Nasz wzór polityki prywatności jest prosty, czytelny, ZAWSZE aktualny, 100% zgodny z prawem.

Cześć jestem Radek i witam Cię na blogu SardynkiBiznesu.pl! Znajdziesz tu artykuły poświęcone najważniejszym zagadnieniom związanym z prowadzeniem małej firmy: marketing, prawo, księgowość, public relations, zarządzanie i IT. Mamy nadzieję, że dzięki nam oszczędzisz dużo nerwów, czasu i pieniędzy, a prowadzenie biznesu stanie się prostsze. Więcej

Pobierz BEZPŁATNY 

wzór polityki prywatności + 

materiały marketingowe 
dla małej firmy

 

POBIERZ!

Wypełnij formularz. Materiały otrzymasz OD RAZU.