Twitter – wymiary grafik oraz gotowe szablony [Kwiecień 2020]

author: Przemek Warzecha

Twitter czyli miejsce gdzie „ptaszki ćwierkają”. W poniższym wpisie znajdziesz rozmiary grafik oraz gotowe szablony do pobrania.

Rozmiary grafik na Twittera:

Spis Treści
Zwiń
Rozwiń

Przykładowe rozmieszczenie grafik na portalu Twitter w panelu głównym

Rozmieszczenie grafik w portalu Twitter.

Zdjęcie w tle

Wymiar 1500×500

Nagłówek to grafika widoczna zaraz nad naszym zdjęciem profilowym. Jest to największe zdjęcie widoczne na profilu w górnej jego części. Nagłówek będzie w pełni widoczny na wszystkich urządzeniach.

Rozmiar grafiki w tle dla Twittera.

Zdjęcie profilowe

Wymiar 400×400

Avatar na Twitterze najlepiej żeby przedstawiał twarz właściciela lub logo firmy.

Rozmiar zdjęcia profilowego na Twitterze.

 

Zdjęcie w Tweecie

Wymiar 800×418

Jest to główny rozmiar zdjęcia umieszczany na portalu Twitter gdy wzbogacić tekst zdjęciem. Twitter charakteryzuje się tym, że wpis może mieć maksymalnie 140 znaków. Dlatego powinien zawierać chwytliwy nagłówek i np: link do strony głównej firmy, promocji czy wpisu blogowego. Tak samo grafika powinna przyciągać obrazem a nie morzem tekstu. Chcąc zaoszczędzić miejsce na link warto go skrócić za pomocą tego programu Bitly.  Poza głównym rozmiarem zdjęcia w Tweecie możemy skorzystać z dodatkowych rozmiarów  które znajdują się poniżej. Najważniejsze aby zdjęcie nie przekraczało 5mb.

Rozmiar zdjęcia w Tweecie na Twiterze.

 

Wpis

Wymiar 1024×512

Rozmiar grafiki we wpisie na Twitterze.

 

Grafika w poście

Wymiar 1023×512

Rozmiar grafiki w poście na Twitterze.

Grafika do reklam

Wymiar 1200×628

Tak samo jak na Facebooku na Twitterze też można reklamować swoją firmę.

Rozmiar grafiki do reklam na Twitterze.

Zestawienie rozmiarów wszystkich grafik Twitter:

Jeżeli chcesz wydrukować sobie zestawienie rozmiarów to możesz je pobrać tutaj – Rozmiary grafik na Twitter w formacie A4

Lista rozmiarów grafik na portalu Twitter.

Przygotowanie artykułu: Przemek Warzecha

Oceń artykuł
[Głosów: 0 Średnia: 0]

Podobał Ci się ten artykuł?

Zapisz się do newslettera, otrzymuj informacje o nowych artykułach, odbierz dostęp do ponad 60 wzorów dokumentów, szablonów, grafik i Exceli.

Zostaw komentarz
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Cześć jestem Radek i witam Cię na blogu SardynkiBiznesu.pl! Znajdziesz tu artykuły poświęcone najważniejszym zagadnieniom związanym z prowadzeniem małej firmy: marketing, prawo, księgowość, public relations, zarządzanie i IT. Mamy nadzieję, że dzięki nam oszczędzisz dużo nerwów, czasu i pieniędzy, a prowadzenie biznesu stanie się prostsze. Więcej

Pobierz bezpłatne Excele, wzory dokumentów i makiety grafik

W Strefie Sardynek znajdziesz ponad 60 wzorów plików, dokumentów i grafik które ułatwią Ci prowadzenie biznesu. Znajdziesz tu wzory dokumentów wraz z instrukcjami i przykładami. Wezwania do zapłaty, dokumenty sądowe dotyczące odzyskania pieniędzy, najbardziej potrzebne dokumenty pracownicze. Oprócz tego kalkulatory EXCEL liczenia kosztów, wyceny usług, stawek godzinowych oraz gotowe makiety graficzne dla portali społecznościowych (Facebook, Instagram, LinkedIn i inne).

Zapisz się na KursoWyzwanie Proste nawyki efektywnej pracy z komputerem.

Darmowe KursoWyzwanie, dedykowane dla osób, które dziennie spędzają minimum kilka godzin pracując przy komputerze. Jeżeli chcesz skupić się na pracy przy komputerze, przestać rozpraszać, zaplanować i zrealizować plan dnia, przestać odkładać zadania na później, pracować szybciej, wydajniej, efektywniej – to wskakuj na pokład!

Przedsprzedaż! Regulamin strony, sklepu i newslettera
Do 30.05.2022 za 47 zł zamiast 87 zł

Dołącz do KursoWyzwania!

Wypełnij formularz: