Czy stosując nawyki milionerów staniesz się milionerem?

author: Radek Klimek

Dziś bardzo krótki, ale bardzo wartościowy wpis. Mogę tak napisać, bo nie ja jestem autorem materiału 🙂

Warto przytaczać takie materiały w dobie wszechogarniającej histerii pro i anty coachingowej.

Jeżeli nie chce się Wam oglądać filmu, odpowiadam szybko na pytanie zawarte w tytule.

Nawyki milionerów NIE sprawią, że staniesz się milionerem.

Nie zaszkodzą, mogą pomóc, ale same nawyki to zdecydowanie za mało, by dołączyć do szczęśliwego grona bogaczy posiadaczy.

Występuje za duża liczba zmiennych, na które nie mamy wpływu. Sama zmiana przyzwyczajeń nie zawsze wystarczy, by radykalnie odmienić naszego życie.

I tak, możemy bardzo dużo. Zmiany w życiu zależą tylko i wyłącznie od nas. Oczywiście jeżeli nam się chce i mamy plan. I tak, trzeba się ruszyć i zacząć robić, by coś zmieniać.

Ale na pewno zawsze i wszędzie nie możemy wszystkiego.

Smuteczek? Nie. Raczej trzeźwa rzeczywistość 🙂

Więcej szczegółów w materiale:

 

Warto subskrybować kanał Piotrka, bo ma ciekawe i trzeźwe spojrzenie u na wiele spraw wstrząsających od czasu do czasu biznesowo-mediowym światkiem.

Oceń artykuł
[Głosów: 0 Średnia: 0]

Podobał Ci się ten artykuł?

Zapisz się do newslettera, otrzymuj informacje o nowych artykułach, odbierz dostęp do ponad 60 wzorów dokumentów, szablonów, grafik i Exceli.

Zostaw komentarz
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Cześć jestem Radek i witam Cię na blogu SardynkiBiznesu.pl! Znajdziesz tu artykuły poświęcone najważniejszym zagadnieniom związanym z prowadzeniem małej firmy: marketing, prawo, księgowość, public relations, zarządzanie i IT. Mamy nadzieję, że dzięki nam oszczędzisz dużo nerwów, czasu i pieniędzy, a prowadzenie biznesu stanie się prostsze. Więcej

Pobierz bezpłatne Excele, wzory dokumentów i makiety grafik

W Strefie Sardynek znajdziesz ponad 60 wzorów plików, dokumentów i grafik które ułatwią Ci prowadzenie biznesu. Znajdziesz tu wzory dokumentów wraz z instrukcjami i przykładami. Wezwania do zapłaty, dokumenty sądowe dotyczące odzyskania pieniędzy, najbardziej potrzebne dokumenty pracownicze. Oprócz tego kalkulatory EXCEL liczenia kosztów, wyceny usług, stawek godzinowych oraz gotowe makiety graficzne dla portali społecznościowych (Facebook, Instagram, LinkedIn i inne).

Zapisz się na KursoWyzwanie Proste nawyki efektywnej pracy z komputerem.

Darmowe KursoWyzwanie, dedykowane dla osób, które dziennie spędzają minimum kilka godzin pracując przy komputerze. Jeżeli chcesz skupić się na pracy przy komputerze, przestać rozpraszać, zaplanować i zrealizować plan dnia, przestać odkładać zadania na później, pracować szybciej, wydajniej, efektywniej – to wskakuj na pokład!

Przedsprzedaż! Regulamin strony, sklepu i newslettera
Do 30.05.2022 za 47 zł zamiast 87 zł

Dołącz do KursoWyzwania!

Wypełnij formularz: