Wydruk naklejek okolicznościowych – daj się zapamiętać

author: Radek Klimek

Są takie dni w życiu człowieka, w których chce się on wyróżnić, dać zapamiętać. Dni, które sam chce potem wspominać jak najlepiej. Ślub, wesele, chrzciny, impreza urodzinowa, zaręczyny czy wieczory panieńskie i kawalerskie. Nareszcie jest sposób by, stosunkowo niewielkim kosztem, sprawić sobie z tej okazji niezapomnianą pamiątkę. Wydruk naklejek, bo o nim mowa, to nowatorska metoda uczynienia niezwykłego dnia jeszcze bardziej wyjątkowym.

Ślubne szaleństwo

Wydruk naklejek okolicznościowych doskonale sprawdzi się przy okazji ślubu i wesela. W morzu wydatków pojawiających się przy tej okazji, trudno znaleźć dodatkowe środki na specjalne pamiątki dla gości. I tutaj z pomocą przychodzą firmy zajmujące się produkcją naklejek. Przygotują dla nas specjalny wzór i zadbają o to, by nasze naklejki były wykonane z zachowaniem najwyższej jakości. Taki wydruk stanowi doskonały upominek dla gości weselnych i jednocześnie pamiątkę dla młodej pary.

Wydruk naklejek – sposób na wspomnienia

Podobnie sprawa się ma z innymi uroczystymi chwilami, które chcemy zapamiętać na całe życie. Naklejki zdecydowanie nam to ułatwią! Naklejki sprawdzą się także przy okazji chrzcin jako ciekawa forma podziękowania gościom za obecność. Może też być sposobem przypomnienia o jakimś ważnym wydarzeniu, a nawet pełnić rolę zaproszenia. A potem, przyklejony na dowolną powierzchnię, zdobić nasze wnętrza, gadżety czy samochody.

Naklejkowy podpis

Personalizowane naklejki są pomysłową metodą oznaczenia prezentów dla najbliższych. Produkcja naklejek to dzisiaj nie tylko proste wzory, ale też bardziej złożone, artystyczne kompozycje. Takie, które w indywidualny sposób przemówią do naszej rodziny czy przyjaciół. Ciekawa naklejka może zastąpić nasz podpis na prezencie czy kartce z życzeniami i stać się naszym wyróżnikiem, czymś, co sprawi, że zostaniemy zapamiętani na dłużej.

Nakleić życzenia

Naklejki mogą stanowić także prezent sam w sobie. Któryś ze znajomych jest aspirującym artystą? Ktoś właśnie się dowiedział o awansie? A może dopiero planuje jakąś ważną zmianę? Wszystkie te ważne, życiowe momenty można opisać czy odmalować na naklejce. A ta stanie się doskonałym upominkiem, wyrazem gratulacji czy motywacją dla naszych najbliższych.

Artykuł przygotowany przez partnera serwisu

Oceń artykuł
[Głosów: 0 Średnia: 0]

Podobał Ci się ten artykuł?

Zapisz się do newslettera, otrzymuj informacje o nowych artykułach, odbierz dostęp do ponad 60 wzorów dokumentów, szablonów, grafik i Exceli.

Zostaw komentarz
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Cześć jestem Radek i witam Cię na blogu SardynkiBiznesu.pl! Znajdziesz tu artykuły poświęcone najważniejszym zagadnieniom związanym z prowadzeniem małej firmy: marketing, prawo, księgowość, public relations, zarządzanie i IT. Mamy nadzieję, że dzięki nam oszczędzisz dużo nerwów, czasu i pieniędzy, a prowadzenie biznesu stanie się prostsze. Więcej

Pobierz bezpłatne Excele, wzory dokumentów i makiety grafik

W Strefie Sardynek znajdziesz ponad 60 wzorów plików, dokumentów i grafik które ułatwią Ci prowadzenie biznesu. Znajdziesz tu wzory dokumentów wraz z instrukcjami i przykładami. Wezwania do zapłaty, dokumenty sądowe dotyczące odzyskania pieniędzy, najbardziej potrzebne dokumenty pracownicze. Oprócz tego kalkulatory EXCEL liczenia kosztów, wyceny usług, stawek godzinowych oraz gotowe makiety graficzne dla portali społecznościowych (Facebook, Instagram, LinkedIn i inne).

Zapisz się na KursoWyzwanie Proste nawyki efektywnej pracy z komputerem.

Darmowe KursoWyzwanie, dedykowane dla osób, które dziennie spędzają minimum kilka godzin pracując przy komputerze. Jeżeli chcesz skupić się na pracy przy komputerze, przestać rozpraszać, zaplanować i zrealizować plan dnia, przestać odkładać zadania na później, pracować szybciej, wydajniej, efektywniej – to wskakuj na pokład!

Dołącz do KursoWyzwania!

Wypełnij formularz: