12 powodów, dla których warto kupić nasz regulamin stron i sklepu www

author: Jerzy Stanisław Jossé

Zastanawiasz się czy warto kupić nasze gotowy wzór regulaminu sklepu i stron www? Niżej znajdziesz 12 ważnych punktów, które warto wiedzieć przed zakupem.

Tworząc ten wzór regulaminu strony stawialiśmy na następujące elementy:

 1. Szybkość wdrożenia
 2. Kompleksowość
 3. Zrozumiały język i wyczerpujące objaśnienia
 4. Czas na zwrot do 30 dni bez podania przyczyny
 5. Pokazanie „o co w tym wszystkim chodzi”
 6. Rozsądna cena
 7. Regularne aktualizacje
 8. Dostosowanie pod różne branże
 9. Podział modułowy
 10. Przygotowane dla prawniczych laików
 11. Gwarancja ceny
 12. Wyjaśnienie zgodności z dyrektywą Omnibus

Zobacz co zawiera ten pakiet – obejrzyj krótki film:

Niżej te punkty omówione nieco szerzej:

Spis Treści
Zwiń
Rozwiń

1. Szybkość wdrożenia

Zależało nam, by regulamin sklepu czy też strony był szybki do osadzenia, tak byś spędził/a nad nim maksymalnie jeden dzień.

2. Kompleksowość

Staraliśmy się zbalansować jak najszerszy zakres potrzeb i branż z uniwersalnością wzorów.

Dlatego nasze wzory możesz wykorzystać zarówno do tworzenia regulaminów sprzedaży usług, jako regulamin sklepu internetowego, rezerwacji, czy też zapisów na newsletter (w tym tzw. lead magnet, czyli darmowych materiałów, które mają przyciągnąć klientów).

Tak, by nie trzeba było szukać treści po całym internecie i wszystko było w jednym miejscu.

Zgodne z prawem, aktualne i szybkie do wdrożenia bez wiedzy prawniczej.

3. Zrozumiały język i wyczerpujące objaśnienia

Dokumenty przygotowane przez prawników, mają to do siebie, że są… no przygotowane prawniczym językiem. I choć są wyczerpujące i poprawne, specyfika języka branży jest taka, że są trudno przyswajalne dla przeciętnego przedsiębiorcy.

Tutaj Radek czuwał nad Jurkiem, by maksymalnie uprościć przekaz, tak, by wzory były zrozumiałe. Dla Ciebie jako przedsiębiorcy, jak i dla Twego przyszłego klienta. Stąd taka mocna część teoretyczna, pełna przykładów i omówień.

4. Możliwość zwrotu do 30 dni bez podania przyczyny

Mimo dołożenia najwyższej staranności i pewności co do jakości każdego z regulaminów, zdajemy sobie sprawę, że nie zawsze muszą one odpowiadać wszystkim potrzebom.

Jeżeli więc uznasz z dowolnego powodu, że regulamin nie spełnia Twoich oczekiwań, to do 30 dni, bez podania przyczyny, oddamy Ci Twoje pieniądze.

A regulamin i wzory możesz sobie zostawić. Serio, serio.

5. Teoria i praktyka – czyli zrozumieć „o co w tym wszystkim chodzi”

Tworząc ten pakiet wzorów zależało nam na tym, by nie tylko dać gotowe do osadzenia wzory, ale też, by pomóc Ci zrozumieć „jak to wszystko działa” i po co niektóre rzeczy robimy tak, a nie inaczej.

Tak, byś bez wity u prawnika, miał/a pojęcie o prawnych aspektach tworzenia regulaminu sprzedażowego. A to jest bardzo ważne, jeżeli chcesz oferować usługi lub sprzedawać produkty przez internet!

6. Rozsądna cena

Wybraliśmy cenę, która odpowiada wysokiej jakości naszych materiałów i jest akceptowalna dla początkujących przedsiębiorców oraz konkurencyjna na rynku.

7. Regularne aktualizacje

Każdy regulamin strony i sprzedaży jest aktualny i zgodny z najnowszym stanem prawnym, wymogami RODO i UODO (dawniej GiODO).

Do tego panel będzie stale aktualizowany o nowe elementy sekcji, opisy i wzory wraz ze zgłaszanym zapotrzebowaniem użytkowników.

8. Dostosowanie pod nietypowe wymagania

Jeżeli uznasz, że we wzorze regulaminu brakuje jakiś elementów, nie odpowiada on specyfice Twojego biznesu – z radością uzupełnimy naszą bazę o kolejny wzór.

9. Podział modułowy

Prawnicy nie są marketingowcami. Zwracają szaleńczo uwagę na treść, a umyka im forma przekazania wiedzy.

Robiąc resaerach spotkaliśmy się więc z tym, że wzory regulaminów konkurencji, choć merytorycznie perfekcyjnie, były osadzone w jednym miejscu, bez tłumaczeń, chaotycznie, napchane byle jak i to przedsiębiorca musi się głowić nad tym, co, gdzie, jak umieścić.

Staraliśmy się uniknąć powielenia takiego błędu.

Dlatego też przygotowaliśmy całość w formie panelu, podziału na krótkie, esencjonalne sekcje i instrukcje krok po kroku by szybko i sprawnie, za rękę przeprowadzić Cię przez cały proces tworzenia regulaminu sklepu.

10. Idealne dla prawniczych laików

Nie znasz się na prawie? Nie rozumiesz tych wszystkich kruczków i paragrafów? Nie masz chęci dokształcać się w tej materii więcej niż tylko ABSOLUTNE MINIMUM?

Doskonale się składa!

Całość panelu jest przygotowana dla osób, które kompletnie nie znają się na prawie. Tak by przybliżyć Wam najważniejsze zagadnienia i wyposażyć Was w żelazny pakiet wiedzy, który warto mieć, gdy chce się działać ze sprzedażą w internecie i przetwarzać dane osobowe klientów.

11. Gwarancja ceny

Kupując teraz masz gwarancję najlepszej ceny! Panel NIGDY nie będzie tańszy! Nie będzie również specjalnych, okresowych promocji (typu urodziny, Cyber Monday, Dzień prawnika, Black Friday).

Cena panelu raz w roku będzie szła tylko i wyłącznie do góry!

Wyjaśnienie + ściąga Omnibus

W związku z aktualizacjami jakie pojawiły się w prawie w 2023 dodaliśmy do regulaminów dwa elementy:

Sprawdź nasze wzory!

Kliknij tutaj i sprawdź nasze wzory – regulamin sklepu i strony www.

$s
Autor
Jerzy Stanisław Jossé
Jerzy Stanisław Jossé – jestem radcą prawnym i wspólnikiem w rodzinnej kancelarii. Zawodowo zajmuję się stałą obsługą mniejszych i większych przedsiębiorców z wielu różnych branż. Prócz tego zarządzam kancelarią, więc z wieloma problemami moich klientów spotykam się również w swojej działalności.

Podobał Ci się ten artykuł?

Zapisz się do newslettera, otrzymuj informacje o nowych artykułach, odbierz dostęp do ponad 60 wzorów dokumentów, szablonów, grafik i Exceli.

Zostaw komentarz
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Pobierz darmowy, gotowy wzór polityki prywatności i wykorzystywania plików cookies na stronę internetową małej firmy, strony autorskiej lub bloga.

Uzupełnienie wzoru zajmie Ci kilka minut. Wystarczy wpisać w nim Twoje podstawowe dane.
Nasz wzór polityki prywatności jest prosty, czytelny, ZAWSZE aktualny, 100% zgodny z prawem.

Cześć jestem Radek i witam Cię na blogu SardynkiBiznesu.pl! Znajdziesz tu artykuły poświęcone najważniejszym zagadnieniom związanym z prowadzeniem małej firmy: marketing, prawo, księgowość, public relations, zarządzanie i IT. Mamy nadzieję, że dzięki nam oszczędzisz dużo nerwów, czasu i pieniędzy, a prowadzenie biznesu stanie się prostsze. Więcej

Pobierz BEZPŁATNY 

wzór polityki prywatności + 

materiały marketingowe 
dla małej firmy

 

POBIERZ!

Wypełnij formularz. Materiały otrzymasz OD RAZU.