CLCL mutlischowek | Prosty program o GIGANTYCZNYCH możliwościach

author: Radek Klimek

CLCL to prosty w obsłudze, archaiczny w wyglądzie, ale piekielnie ułatwiający pracę program. To multichowek, który pomaga przechować i w dowolnym momencie wkleić dużą ilość skopiowanej wcześniej treści.

Komu przyda się program? 

Jest to jeden z tych programów, po odkryciu których zastanawiałem się – jak ja go mogłem wcześniej nie używać?

Choć interfejs jest prehistoryczny, a sam program bardzo prosty – uważam go za niezbędny dla osób, które pracują dużo przy komputerze. Stąd też przyda się każdemu, bez względu na zajmowane stanowisko: od przedsiębiorców, poprzez pracowników biur i korpoludków, aż po studentów.

W czym pomaga?

Przede wszystkim pomaga zaoszczędzić dużo czasu i nerwów przy kopiowaniu dowolnych treści. Niesamowicie usprawnia pracę. Przyda się zwłaszcza, gdy kopiujesz i wklejasz:

  • fragmenty  tekstów (na przykład pomiędzy stronami WWW)
  • kawałki e-maili
  • dane do faktur
  • treści w social media
  • treści na stronach / aukcjach / opisach
  • I wiele, wiele więcej…

Jestem przekonany, że sami znajdziecie dla niego miliony ciekawych zastosowań.

Do jego najważniejszych zalet należy ko

Jak multichowek działa w praktyce? 

Wyobraź sobie, że przez 20 minut pracujesz z jednym dokumentem. Co chwilę kopiujesz jego fragmenty. I teraz najlepsze – nie musisz ciągle otwierać i zamykać okienek. Program przechowuje wszystko w swojej pamięci i dowolnym momencie umożliwi Ci wykorzystanie skopiowanej wcześniej treści. Brzmi nieźle? No pewnie!

Zobacz jak działa CLCL: 

Standardowo w serii PPP (przydatne programy przedsiębiorcy) nagrałem krótki film na kanał YouTube Sardynek, w którym prezentuję możliwości aplikacji. Do obejrzenia w filmie poniżej:

Skąd go pobrać i zainstalować? 

Zostaw komentarz!

Koniecznie zostaw po sobie ślad w komentarzu – napisz czy znałeś takie narzędzie, czy go użwasz, czy przyda Ci się w pracy. A może znasz lepszy mutlichowek, który bardziej spełnia swą rolę? Też zostaw informację – przyda się i mi i pozostałym czytelnikom.

Oceń artykuł
[Głosów: 0 Średnia: 0]

Podobał Ci się ten artykuł?

Zapisz się do newslettera, otrzymuj informacje o nowych artykułach, odbierz dostęp do ponad 60 wzorów dokumentów, szablonów, grafik i Exceli.

Zostaw komentarz
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Cześć jestem Radek i witam Cię na blogu SardynkiBiznesu.pl! Znajdziesz tu artykuły poświęcone najważniejszym zagadnieniom związanym z prowadzeniem małej firmy: marketing, prawo, księgowość, public relations, zarządzanie i IT. Mamy nadzieję, że dzięki nam oszczędzisz dużo nerwów, czasu i pieniędzy, a prowadzenie biznesu stanie się prostsze. Więcej

Pobierz bezpłatne Excele, wzory dokumentów i makiety grafik

W Strefie Sardynek znajdziesz ponad 60 wzorów plików, dokumentów i grafik które ułatwią Ci prowadzenie biznesu. Znajdziesz tu wzory dokumentów wraz z instrukcjami i przykładami. Wezwania do zapłaty, dokumenty sądowe dotyczące odzyskania pieniędzy, najbardziej potrzebne dokumenty pracownicze. Oprócz tego kalkulatory EXCEL liczenia kosztów, wyceny usług, stawek godzinowych oraz gotowe makiety graficzne dla portali społecznościowych (Facebook, Instagram, LinkedIn i inne).

Zapisz się na KursoWyzwanie Proste nawyki efektywnej pracy z komputerem.

Darmowe KursoWyzwanie, dedykowane dla osób, które dziennie spędzają minimum kilka godzin pracując przy komputerze. Jeżeli chcesz skupić się na pracy przy komputerze, przestać rozpraszać, zaplanować i zrealizować plan dnia, przestać odkładać zadania na później, pracować szybciej, wydajniej, efektywniej – to wskakuj na pokład!

Dołącz do KursoWyzwania!

Wypełnij formularz: