CLCL mutlischowek | Prosty program o GIGANTYCZNYCH możliwościach

author: Radek Klimek

CLCL to prosty w obsłudze, archaiczny w wyglądzie, ale piekielnie ułatwiający pracę program. To multichowek, który pomaga przechować i w dowolnym momencie wkleić dużą ilość skopiowanej wcześniej treści.

Komu przyda się program? 

Jest to jeden z tych programów, po odkryciu których zastanawiałem się – jak ja go mogłem wcześniej nie używać?

Choć interfejs jest prehistoryczny, a sam program bardzo prosty – uważam go za niezbędny dla osób, które pracują dużo przy komputerze. Stąd też przyda się każdemu, bez względu na zajmowane stanowisko: od przedsiębiorców, poprzez pracowników biur i korpoludków, aż po studentów.

W czym pomaga?

Przede wszystkim pomaga zaoszczędzić dużo czasu i nerwów przy kopiowaniu dowolnych treści. Niesamowicie usprawnia pracę. Przyda się zwłaszcza, gdy kopiujesz i wklejasz:

  • fragmenty  tekstów (na przykład pomiędzy stronami WWW)
  • kawałki e-maili
  • dane do faktur
  • treści w social media
  • treści na stronach / aukcjach / opisach
  • I wiele, wiele więcej…

Jestem przekonany, że sami znajdziecie dla niego miliony ciekawych zastosowań.

Do jego najważniejszych zalet należy ko

Jak multichowek działa w praktyce? 

Wyobraź sobie, że przez 20 minut pracujesz z jednym dokumentem. Co chwilę kopiujesz jego fragmenty. I teraz najlepsze – nie musisz ciągle otwierać i zamykać okienek. Program przechowuje wszystko w swojej pamięci i dowolnym momencie umożliwi Ci wykorzystanie skopiowanej wcześniej treści. Brzmi nieźle? No pewnie!

Zobacz jak działa CLCL: 

Standardowo w serii PPP (przydatne programy przedsiębiorcy) nagrałem krótki film na kanał YouTube Sardynek, w którym prezentuję możliwości aplikacji. Do obejrzenia w filmie poniżej:

Skąd go pobrać i zainstalować? 

Zostaw komentarz!

Koniecznie zostaw po sobie ślad w komentarzu – napisz czy znałeś takie narzędzie, czy go użwasz, czy przyda Ci się w pracy. A może znasz lepszy mutlichowek, który bardziej spełnia swą rolę? Też zostaw informację – przyda się i mi i pozostałym czytelnikom.

Oceń artykuł
[Głosów: 0 Średnia: 0]

$s
Autor
Radek Klimek
Tworzę treści. Jestem mistrzem w opowiadaniu, wymyślaniu i ubarwianiu historii.

Podobał Ci się ten artykuł?

Zapisz się do newslettera, otrzymuj informacje o nowych artykułach, odbierz dostęp do ponad 60 wzorów dokumentów, szablonów, grafik i Exceli.

Zostaw komentarz
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Pobierz darmowy, gotowy wzór polityki prywatności i wykorzystywania plików cookies na stronę internetową małej firmy, strony autorskiej lub bloga.

Uzupełnienie wzoru zajmie Ci kilka minut. Wystarczy wpisać w nim Twoje podstawowe dane.
Nasz wzór polityki prywatności jest prosty, czytelny, ZAWSZE aktualny, 100% zgodny z prawem.

Cześć jestem Radek i witam Cię na blogu SardynkiBiznesu.pl! Znajdziesz tu artykuły poświęcone najważniejszym zagadnieniom związanym z prowadzeniem małej firmy: marketing, prawo, księgowość, public relations, zarządzanie i IT. Mamy nadzieję, że dzięki nam oszczędzisz dużo nerwów, czasu i pieniędzy, a prowadzenie biznesu stanie się prostsze. Więcej

Pobierz BEZPŁATNY 

wzór polityki prywatności + 

materiały marketingowe 
dla małej firmy

 

POBIERZ!

Wypełnij formularz. Materiały otrzymasz OD RAZU.