Nowa wersja Strefy Sardynek – czyli pakiety naszych materiałów w odświeżonej odsłonie!

author: Radek Klimek

I oto nastała jedna z wiekopomnych chwil dla bloga – uruchomiliśmy nową wersję Strefy Sardynek. Jest czytelniej, praktycznie, szybciej. Szczegóły poniżej.

Co znajduje się w Strefie Sardynek?

To miejsce, w którym znajdują się wzory dokumentów (wraz z uzupełnionymi przykładami), grafiki, infografiki i tabele Excel, które zamieściliśmy na naszym blogu. Tak, by nie trzeba się było przekopywać przez wszystkie artykuły, ale by wszystko było wygodnie do pobrania w jednym miejscu.

Listę materiałów znajdziesz w tym miejscu – Strefa Sardynek.

Komu to się przyda?

Pakiet jest przydatny przede wszystkim dla małych przedsiębiorców: freelancerów, samozatrudnionych, osób prowadzących niewielkie, lokalne biznesy. Materiały pomogą Ci oszczędzić czas i pieniądze,na różnych polach: od zarządzania sobą, czasem, pieniędzmi, poprzez reklamę i marketing, aż po kwestie księgowo-prawne.

Dlaczego na początku wyglądało to tak topornie?

Pierwsza wersja Strefy Sardynek to była szybka prowizorka, postawiona w pół godziny i wyglądała tak:

Stara wersja strefy sardynek.

Jak widać było oczojebnie i topornie. Ale działało! (Jako tako).

Dlaczego tak to zostawiłem?

Bo było to zgodne z moją filozofią tworzenia 🙂

Uważam, że największym przekleństwem każdego twórcy – czegokolwiek by nie robił, jest dążenie do perfekcjonizmu za wszelką cenę. Kiedy dłubiesz jakiś projekt w nieskończoność, ulepszasz, poprawiasz i trzymasz go w ukryciu.

Wolę zrobić coś w miarę porządnie, w wersji minimum, byle działało i było przydatne, udostępnić to i dopiero potem ulepszać. Dużo łatwiej pracuje się nad czymś co jest już wdrożone, mam dużo większą motywację do poprawek, ponadto

Co nowego?

Wszystko szybko omawiam w tym filmie:

  • Przejrzysty panel – to chyba największy plus nowej Strefy. Panel jest dużo bardziej przejrzysty, logicznie ułożony, wraz ze spisem treści. Łatwo i szybko odnajdziesz potrzebne materiały. Jeżeli zachodzi taka potrzeba – znajduje się tam od razu link do artykułu na blogu, który doprecyzowuje zawartość.
  • Jedno logowanie do wszystkich materiałów – wszystko zamieściliśmy na jednym panelu kursów – w przypadku nowych kursów i poradników będziesz miał łatwy dostęp do wszystkich materiałów za pomocą tego samego logina i hasła.
  • Nowy pakiet –  Koronawirus i Tarcze Antykrysowe – na bieżąco dodajemy materiały związane z niezbędnymi dokumentami wprowadzanymi w kolejnych wersjach tarczy antykryzysowych – przede wszystkim dodajemy uzupełnione wzory, na których można się… wzorować (wybacz, nie znalazłem lepszego słowa) podczas wypełniania swoich wniosków. Informacje na ten temat znajdziesz w zakładce Prawo.
Strefa Sardynek - wnętrze

Jak widać teraz jest dużo bardziej czytelnie.

Obejrzyj krótkie nagranie: 

Tu nagrałem krótki film, w którym pokazuję co się zmieniło, jak wyglądał archaiczny panel, jak to wszystko wygląda teraz i jakie mamy plany co do Strefy w przyszłości:

Jak odebrać dostęp do Strefy?

Wystarczy zapisać się na nasz newsletter – dostęp do Strefy otrzymasz od razu po zapisaniu. Wszystkie materiały w Strefie są (i będą) za FREE.

$s
Autor
Radek Klimek
Tworzę treści. Jestem mistrzem w opowiadaniu, wymyślaniu i ubarwianiu historii.

Podobał Ci się ten artykuł?

Zapisz się do newslettera, otrzymuj informacje o nowych artykułach, odbierz dostęp do ponad 60 wzorów dokumentów, szablonów, grafik i Exceli.

Zostaw komentarz
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Pobierz darmowy, gotowy wzór polityki prywatności i wykorzystywania plików cookies na stronę internetową małej firmy, strony autorskiej lub bloga.

Uzupełnienie wzoru zajmie Ci kilka minut. Wystarczy wpisać w nim Twoje podstawowe dane.
Nasz wzór polityki prywatności jest prosty, czytelny, ZAWSZE aktualny, 100% zgodny z prawem.

Cześć jestem Radek i witam Cię na blogu SardynkiBiznesu.pl! Znajdziesz tu artykuły poświęcone najważniejszym zagadnieniom związanym z prowadzeniem małej firmy: marketing, prawo, księgowość, public relations, zarządzanie i IT. Mamy nadzieję, że dzięki nam oszczędzisz dużo nerwów, czasu i pieniędzy, a prowadzenie biznesu stanie się prostsze. Więcej

Pobierz BEZPŁATNY 

wzór polityki prywatności + 

materiały marketingowe 
dla małej firmy

 

POBIERZ!

Wypełnij formularz. Materiały otrzymasz OD RAZU.