Nowa wersja Strefy Sardynek – czyli pakiety naszych materiałów w odświeżonej odsłonie!

author: Radek Klimek

I oto nastała jedna z wiekopomnych chwil dla bloga – uruchomiliśmy nową wersję Strefy Sardynek. Jest czytelniej, praktycznie, szybciej. Szczegóły poniżej.

Co znajduje się w Strefie Sardynek?

To miejsce, w którym znajdują się wzory dokumentów (wraz z uzupełnionymi przykładami), grafiki, infografiki i tabele Excel, które zamieściliśmy na naszym blogu. Tak, by nie trzeba się było przekopywać przez wszystkie artykuły, ale by wszystko było wygodnie do pobrania w jednym miejscu.

Listę materiałów znajdziesz w tym miejscu – Strefa Sardynek.

Komu to się przyda?

Pakiet jest przydatny przede wszystkim dla małych przedsiębiorców: freelancerów, samozatrudnionych, osób prowadzących niewielkie, lokalne biznesy. Materiały pomogą Ci oszczędzić czas i pieniądze,na różnych polach: od zarządzania sobą, czasem, pieniędzmi, poprzez reklamę i marketing, aż po kwestie księgowo-prawne.

Dlaczego na początku wyglądało to tak topornie?

Pierwsza wersja Strefy Sardynek to była szybka prowizorka, postawiona w pół godziny i wyglądała tak:

Stara wersja strefy sardynek.

Jak widać było oczojebnie i topornie. Ale działało! (Jako tako).

Dlaczego tak to zostawiłem?

Bo było to zgodne z moją filozofią tworzenia 🙂

Uważam, że największym przekleństwem każdego twórcy – czegokolwiek by nie robił, jest dążenie do perfekcjonizmu za wszelką cenę. Kiedy dłubiesz jakiś projekt w nieskończoność, ulepszasz, poprawiasz i trzymasz go w ukryciu.

Wolę zrobić coś w miarę porządnie, w wersji minimum, byle działało i było przydatne, udostępnić to i dopiero potem ulepszać. Dużo łatwiej pracuje się nad czymś co jest już wdrożone, mam dużo większą motywację do poprawek, ponadto

Co nowego?

Wszystko szybko omawiam w tym filmie:

  • Przejrzysty panel – to chyba największy plus nowej Strefy. Panel jest dużo bardziej przejrzysty, logicznie ułożony, wraz ze spisem treści. Łatwo i szybko odnajdziesz potrzebne materiały. Jeżeli zachodzi taka potrzeba – znajduje się tam od razu link do artykułu na blogu, który doprecyzowuje zawartość.
  • Jedno logowanie do wszystkich materiałów – wszystko zamieściliśmy na jednym panelu kursów – w przypadku nowych kursów i poradników będziesz miał łatwy dostęp do wszystkich materiałów za pomocą tego samego logina i hasła.
  • Nowy pakiet –  Koronawirus i Tarcze Antykrysowe – na bieżąco dodajemy materiały związane z niezbędnymi dokumentami wprowadzanymi w kolejnych wersjach tarczy antykryzysowych – przede wszystkim dodajemy uzupełnione wzory, na których można się… wzorować (wybacz, nie znalazłem lepszego słowa) podczas wypełniania swoich wniosków. Informacje na ten temat znajdziesz w zakładce Prawo.
Strefa Sardynek - wnętrze

Jak widać teraz jest dużo bardziej czytelnie.

Obejrzyj krótkie nagranie: 

Tu nagrałem krótki film, w którym pokazuję co się zmieniło, jak wyglądał archaiczny panel, jak to wszystko wygląda teraz i jakie mamy plany co do Strefy w przyszłości:

Jak odebrać dostęp do Strefy?

Wystarczy zapisać się na nasz newsletter – dostęp do Strefy otrzymasz od razu po zapisaniu. Wszystkie materiały w Strefie są (i będą) za FREE.

Podobał Ci się ten artykuł?

Zapisz się do newslettera, otrzymuj informacje o nowych artykułach, odbierz dostęp do ponad 60 wzorów dokumentów, szablonów, grafik i Exceli.

Zostaw komentarz
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Cześć jestem Radek i witam Cię na blogu SardynkiBiznesu.pl! Znajdziesz tu artykuły poświęcone najważniejszym zagadnieniom związanym z prowadzeniem małej firmy: marketing, prawo, księgowość, public relations, zarządzanie i IT. Mamy nadzieję, że dzięki nam oszczędzisz dużo nerwów, czasu i pieniędzy, a prowadzenie biznesu stanie się prostsze. Więcej

Pobierz bezpłatne Excele, wzory dokumentów i makiety grafik

W Strefie Sardynek znajdziesz ponad 60 wzorów plików, dokumentów i grafik które ułatwią Ci prowadzenie biznesu. Znajdziesz tu wzory dokumentów wraz z instrukcjami i przykładami. Wezwania do zapłaty, dokumenty sądowe dotyczące odzyskania pieniędzy, najbardziej potrzebne dokumenty pracownicze. Oprócz tego kalkulatory EXCEL liczenia kosztów, wyceny usług, stawek godzinowych oraz gotowe makiety graficzne dla portali społecznościowych (Facebook, Instagram, LinkedIn i inne).

Zapisz się na KursoWyzwanie Proste nawyki efektywnej pracy z komputerem.

Darmowe KursoWyzwanie, dedykowane dla osób, które dziennie spędzają minimum kilka godzin pracując przy komputerze. Jeżeli chcesz skupić się na pracy przy komputerze, przestać rozpraszać, zaplanować i zrealizować plan dnia, przestać odkładać zadania na później, pracować szybciej, wydajniej, efektywniej – to wskakuj na pokład!

Przedsprzedaż! Regulamin strony, sklepu i newslettera
Do 30.05.2022 za 47 zł zamiast 87 zł

Dołącz do KursoWyzwania!

Wypełnij formularz: