Jak za pomocą dwóch kliknięć sprawdzić jak strona wygląda na smartfonie?

author: Radek Klimek

Jeżeli chcesz szybko podejrzeć w komputerze stacjonarnym lub laptopie jak Twoja strona będzie się responsywnie prezentować w tablecie lub smartfonie, możesz to zrobić dosłownie w ułamku sekundy.

Wszystko co potrzebujesz, to przeglądarka Google Chrome – do użycia tego narzędzia, nie musisz instalować żadnych dodatków, ani wtyczek.

Do dzieła 🙂

1. W menu w prawym górnym rogu przeglądarki Chrome wybierz: Więcej Narzędzi > Narzędzia dla Programistów

 

Łatwo i szybko namierzysz opcję sprawdzenia jak strona wygląda mobilnie.

Opcję znajdziesz w górnym prawy rogu

 

2. Następnie kliknij w ikonkę smartfona zaznaczoną na niebiesko (1). Strona wyświetli się jako mobilna:

 

Jak szybko za pomocą dwóch kliknięć sprawdzić jak strona wygląda na smartfonie?

Cała procedura podglądu strony w wersji mobilnej zajmie Ci dwa kliknięcia.

W miejscu oznaczonym numerem (2) możesz ustawić dowolne dane: rozmiar strony, szerokość, wysokość okna, a nawet podać typ urządzenia na jakim chcesz stronę podejrzeć.

To tyle 🙂

Oceń artykuł
[Głosów: 1 Średnia: 5]

Podobał Ci się ten artykuł?

Zapisz się do newslettera, otrzymuj informacje o nowych artykułach, odbierz dostęp do ponad 60 wzorów dokumentów, szablonów, grafik i Exceli.

Zostaw komentarz
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Cześć jestem Radek i witam Cię na blogu SardynkiBiznesu.pl! Znajdziesz tu artykuły poświęcone najważniejszym zagadnieniom związanym z prowadzeniem małej firmy: marketing, prawo, księgowość, public relations, zarządzanie i IT. Mamy nadzieję, że dzięki nam oszczędzisz dużo nerwów, czasu i pieniędzy, a prowadzenie biznesu stanie się prostsze. Więcej

Pobierz bezpłatne Excele, wzory dokumentów i makiety grafik

W Strefie Sardynek znajdziesz ponad 60 wzorów plików, dokumentów i grafik które ułatwią Ci prowadzenie biznesu. Znajdziesz tu wzory dokumentów wraz z instrukcjami i przykładami. Wezwania do zapłaty, dokumenty sądowe dotyczące odzyskania pieniędzy, najbardziej potrzebne dokumenty pracownicze. Oprócz tego kalkulatory EXCEL liczenia kosztów, wyceny usług, stawek godzinowych oraz gotowe makiety graficzne dla portali społecznościowych (Facebook, Instagram, LinkedIn i inne).

Zapisz się na KursoWyzwanie Proste nawyki efektywnej pracy z komputerem.

Darmowe KursoWyzwanie, dedykowane dla osób, które dziennie spędzają minimum kilka godzin pracując przy komputerze. Jeżeli chcesz skupić się na pracy przy komputerze, przestać rozpraszać, zaplanować i zrealizować plan dnia, przestać odkładać zadania na później, pracować szybciej, wydajniej, efektywniej – to wskakuj na pokład!

Dołącz do KursoWyzwania!

Wypełnij formularz: